Bramy segmentowe SIROCCO

- bramy garażowe segmentowe bez przetłoczeń, ze strukturą WOODGRAIN lub SLICK.

Bramy SIROCCO ze strukturą WOODGRAIN dostępne są w dekorach złoty dąb, orzech oraz w kolorach biały (RAL 9016), brązowy (RAL 8014) palety RAL.
SIROCCO ze strukturą WOODGRAIN występuje również w dekorze macore. Kolekcja SIROCCO obejmuje bramy z segmentów bez przetłoczeń, ze strukturą woodgrain lub slick na zewnętrznej powierzchni. To połączenie eleganckiej, prostej formy bramy i jej naturalnego wyglądu idealnie komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi i dobrze sprawdza się w każdym domu. Bramy SIROCCO w kolorze białym z pewnością zachwycą zwolenników nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, osobom ceniącym ciepłe i naturalne kolory proponujemy bramy SIROCCO w dekorach drewna: złoty dąb, orzech.
Bramy typu SLICK nie posiadają struktury woodgrain na zewnętrznej powierzchni segmentów lecz są lekko zmatowione fakturą mikrorowków, spotykaną na powierzchniach meblowych.
Powierzchnia typu SLICK dodaje bramom szyku i elegancji, co wychodzi naprzeciw najnowszym trendom designu. Bramy garażowe typu SLICK z pewnością będą sprzyjać aktywnym Klientom, którzy chcą się wyróżnić.