Drzwi Asilo w ofercie Ok-Plast

 

Najwyższa jakość za rozsądną cenę

Klienci Asilo otrzymują Drzwi wykonane z najwyższej jakości materiałów. Solidna konstrukcja skrzydła gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz doskonałą izolację akustyczną. Drzwi wykończone okleiną z drewna pozwalają zarówno wzrokiem jak i dotykiem poczuć siłę i bliskość natury. Asilo oferuje aż 24 wzory forniru w tej samej cenie oraz drzwi BIAŁE (RAL 9003) i ECRU (RAL 9010). Zamek magnetyczny zapewniający komfortowe, bezszelestne zamykanie, jest standardowym wyposażeniem drzwi. Asilo to najlepsza oferta cenowa na rynku - najwyższa jakość w zasięgu ręki!

Niepowtarzalny design

Prostota, elegancja i minimalizm - to aktualne trendy w stylistyce wnętrzarskiej. Drzwi bezprzylgowe, przeszklenia bez ramek przyszybowych razem z ościeżnicą stanowią niemal płaską powierzchnię. Łączenie poziomego i pionowego usłojenia nadaje drzwiom wyjątkowy charakter, zachowując przy tym lekkość formy i jednolitą kolorystykę. Modele z wąskimi przeszkleniami lub wkomponowanymi w płaszczyznę drzwi aluminiowymi paskami to esencja elegancji i smaku. Szyby jednostronnie satynowane stanowią dodatkowe doświetlenie pomieszczeń jednocześnie zapewniając intymność mieszkańcom. Najnowszym trendem na rynku są dostępne w Asilo białe drzwi malowane.

Doświadczenie

Inżynierowie Entra przez wiele lat pracowali nad wprowadzaniem nietypowych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Spośród nich wybraliśmy najlepsze pomysły - dające doskonały efekt wizualny oraz wysoką precyzję wykonania, zachowując przy tym prostotę montażu. Drzwi Asilo to efekt doświadczenia i nieustannych badań konstruktorów Entra. To spod naszej deski kreślarskiej wyszły pierwsze w Polsce ościeżnice regulowane a doświadczenie w tej dziedzinie pozwala zastosować je do muru o grubości od 7,5 do 52 cm! Dołącz do tych, którzy już wybrali najwyższą jakość za rozsądną cenę!  

www.asilo.com.pl