VIP - Najlepsze Salony Stolarki

Program „VIP – Najlepsze Okna, Drzwi, Bramy Garażowe” jest inicjatywą portalu Infookno.pl  i powstał z myślą o wymagających Klientach, którzy poszukują dobrych produktów. Produkty zgłoszone do Programu muszą posiadać stosowne certyfikaty i wyniki badań w laboratoriach, potwierdzające ich najwyższą jakość. Mają spełniać nie tylko wymogi specjalnie powołanej niezależnej kapituły Programu VIP, ale przede wszystkim Klientów, którzy przy wyborze stawiają na energooszczędność, trwałość i funkcjonalność.
Program VIP – Najlepsze Okna i Drzwi, jak i program VIP – Najlepsze Salony Stolarki, wpisuje się doskonale w misję Infookno. Dla naszego portalu priorytetem jest informowanie klientów indywidualnych o tym, co interesującego pojawia się na rynku stolarki budowlanej i wyjaśnianie w jaki sposób najlepiej dokonać wyborów zarówno producentów, jak i ich produktów
mówi Sylweriusz Dmochowski, prezes Infookno.pl., organizator Programu VIP.

W ramach uroczystej gali odbyło się również wręczenie statuetek 8 salonom, nagrodzonym w ramach programu „VIP – Najlepsze Salony Stolarki”, który organizowany jest już po raz drugi.

Profesjonalizacja branży stolarki budowlanej zaczyna się właśnie od salonu. Salony stolarki to przecież najlepsza wizytówka producentów, to w tym miejscu odbywa się zakup stolarki, czyli właściwa obsługa klienta
tłumaczy Grzegorz Cendrowski.

Patronami tegorocznej, IV edycji Programu „VIP – najlepsze Okna, Drzwi i Bramy Garażowe” byli m.in. : Murator, Polskie Okna i Drzwi, Aluplast, JAF Polska, Pilkington, Ventair, VBH, Times Square Public Relations oraz CBC Film Productions.